Plener od A do Z

Urządzenia rekreacyjne

 

Specjalne miejsce w naszej ofercie zajmują urządzenia pneumatyczne i mechaniczne dla dzieci i dorosłych. Nasza firma świadczy usługi wynajmu wraz z obsługa i transportem urządzeń rekreacyjnych, jak również jesteśmy zainteresowani najmem terenu pod nasze urządzenia podczas organizacji imprez. Nasza obsługa to ludzie doświadczeni, odpowiedzialni, którzy dbają o każdy szczegół imprezy, zarówno w czasie jej przygotowania jak i jej trwania. Polecamy wynajem urzadzeń rozrywkowych z obsługą. Sprzęt posiada niezbędny atest oraz ubezpieczenie. Obsługą urządzeń zajmuje się wyspecjalizowana kadra.

 

 

 

Oferujemy pneumatyczne oraz mechaniczne urządzenia rozrywkowe: nadmuchiwane zjeżdżalnie, zamki, kule zorbing, malowanie twarzy, szczudlarze, animacje muzyczne, konkursy z nagrodami,

 

Oferujemy urządzenia rozrywkowe mechaniczne oraz pneumatyczne:

 

- zjeżdżalnie,

- zamki,

- tory przeszkód,

- samochodziki akumulatorowe

- trampolina

- eurobungy

- Karuzele

- suche baseny

- tunele

- kule wodne

- kula zorbing

- miękka góra

- ściany wspinaczkowe

- dmuchana koszykówka

- dmuchane boisko

- dart

 

Urządzenia dmuchane znajdujące się w naszej ofercie cieszą się ogromnym zainteresowaniem i powodzeniem wśród dzieci. Sprawiają naszym maluchom ogromną frajdę i radość wspólnej zabawy z rówieśnikami jak również rozwijają koordynację ruchową. Nasz sprzęt rozrywkowy jest całkowicie bezpieczny, posiada niezbędny atest oraz ubezpieczenie. Nasze urządzenia lunaparkowe są estetyczne, co sprawia, że każda impreza nabiera uroku.

 

Zjeżdżalnia 

Dmuchane zjeżdżalnie, czyli popularne dmuchańce ze względu na swe ogromne rozmiary  przebojem na wielu imprezach plenerowych. Zjeżdżalnia dmuchana to podstawowe urządzenie na każdym festynie. Doskonałą zabawa dla dzieci w różnym wieku. Uczestnik zabawy najpierw wspina się po sznurowanych drabinkach na szczyt zjeżdżalni po czym z atomową siłą zjeżdża w dół. dmuchana zjeżdzalnia. Kilka metrów wspinaczki po drabince sznurowej, a potem super szybki ślizg...

 

 

 

Trampolina

Cieszy się dużą popularnością nie tylko wśród najmłodszych, ale i starszych uczestników imprez
plenerowych. Wystarczy wejść na matę i skakać do góry!

 

 

 

 

 

 

Eurobungee

Wśród urządzeń plenerowych w ostatnich latach nabiera coraz więcej popularności.  Wybuchowa mieszanka aluminiowej konstrukcji, lateksowych gum i sprężystych batutów. Osoba zapięta w uprząż może wykonywać akrobacje w powietrzu do wysokości kilku metrów. Ekstremalna zabawa dla wszystkich!

 

Dmuchany plac zabaw – Statek piracki

Statek Piracki - ogromny dmuchaniec przeznaczony dla dzieci niemalże w każdym wieku. Doskonała zabawa w piratów, niezapomniane wrażenia i klimat morskich opowieści oraz ogromna ośmiornica opanowująca statek zapewnia wspaniała rozrywkę. Nasz dmuchany okręt to murowana atrakcja każdej imprezy plenerowej. Nie sposób przejść obok niego obojętnie.

 

Zamek dmuchany

Kolorowy, dmuchany zamek, to standardowa atrakcja na imprezy z udziałem dzieci. Skacz i baw się. Może być on używany zarówno na wielkich festynach jak i wewnątrz budynku. Zabawa w zamku zawsze dostarcza niezwykłych przeżyć i wiele radości.

           

Suchy Basen

Baseny z piłeczkami są propozycją dla najmłodszych dzieci, które uwielbiają nurkować wśród mięciutkich, plastikowych piłeczek. Zamki z piłkami są jedna z najbardziej lubianych atrakcji naszych małych milusińskich. Stanowią miejsce, gdzie dzieci bez wahania mogą wskoczyć i bawić się na całego. Są niezastąpionym elementem każdego obiektu zabaw. Urzadzenia te zapewniaja bezpieczną, świetną zabawę, niosąc niezapomniane wrażenia.

 

Ściana wspinaczkowa

Każdy ma swoje szczyty do zdobycia. W razie niepowodzeń u nas lądowanie jest miękkie i bezpieczny. Urządzenie posiada cztery niekolizyjne drogi wspinaczkowe. Nasza ścianka z pewnością będzie oryginalną atrakcją na Państwa imprezie.

 

 

 

 

 

Samochodziki elektryczne

Autka elektryczne przeznaczone są dla dzieci do lat 10. Poczucie swobody i mega zabawy. Niewielka prędkość oraz prosty sposób obsługi sprawiają, że każde młody rajdowiec może spróbować swoich sił oraz poczuć się przynajmniej przez chwilę jak dorosły, prowadząc kolorowe auto. Bezpieczna zabawa na wyznaczonym torze, to niezapomniane przeżycie dla naszych dzieci które nie mając jeszcze prawa jazdy.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kula zorbing

Przezroczysta bańka, w której przypięty jest pasami uczestnik zabawy. Kula sferyczna jest sprzętem rekreacyjno-sportowym. Zabawa polega na przemieszczaniu lub staczaniu kuli w dół zbocza. Urządzenie jest przezroczyste potęguje wrażenia z samej „jazdy”, zaś bezpieczna konstrukcja gwarantuje niezatarte wspomnienia.

 

 

 

 

Kule wodne

Kula-bańka jest sprzętem rekreacyjno-sportowym, który dzięki wypełnieniu powietrzem, pozwala na utrzymywanie się kuli wraz z uczestnikiem na powierzchni wody. Wchodzimy do wody bez zamoczenia. Zabawa z kulą dostarcza wiele radości i niezapomnianych wrażeń. Do najbardziej popularnych sposobów wykorzystywania kuli należy spacer po wodzie. Kula doskonale sprawdza się podczas imprez masowych typu: pikniki czy festyny. Kulę Wodną można również stosować przy okazji eventów do zorganizowania wyścigów, biegów na czas, czy prób zręcznościowych.

 

 

Bungee-run

Bungee-run      Bungee to znana i lubiana zabawa popularna na całym świecie. Biegnąc w kierunku wyjścia, naciągasz gume do granic możliwości zaznaczając swój rekord poduszką na rzepie. Pózniej nastapi powrót i dużo śmiechu.

 

 

 

 

 

 

Byk rodeo (urządzenie do współzawodnictwa)

symulator jazdy na byku. Znakomicie nadaje się na imprezy w stylu dzikiego zachodu. Dzięki kilku poziomom trudności, każdy może spróbować swoich sił w ujeżdżaniu byka. Zadaniem uczestnika jest utrzymanie jak najdłużej na jego grzbiecie. Ewentualny upadek jest amortyzowany przez miękką poduchę rozciągniętą wokół byka. Z atrakcji mogą korzystać dzieci jak i dorośli. Ujeżdżanie byka jest zabawą bardzo efektowną, która zawsze przyciąga dużą publiczność.

 

 

 

Tor przeszkód

dmuchany tor przeszkód - dzieci wchodzą do środka i pokonują trasę na której znajdują się przeróżne dmuchane przeszkody oraz groźny byk. Czyli cała masa frajdy dla każdego dzieciaka. Niezwykła atrakcja wyjątkowo rzadko spotykana na placach zabaw !

Dane kontaktowe


REKSIO
Rzeszów, ul. Biecka 7/2
tel. 664 763 123
stat4u

PartnerzySklep z gadżetami - Drozd Marketing